همياران
بهترین شغل فروش تلفنی که اکنون استخدام می شوند

عناوین شغلی مشابه شامل نمایندگی فروش تلفنی حرفه ای و تجاری داخلی است. 5 سوال برتر مصاحبه بازاریاب تلفنی با نکات دقیق هم برای مدیران استخدام و هم برای نامزدها. به نمایندگان فروش خارجی اغلب فهرستی از اعتراضات رایج مشتریان داده می شود. لیست اعتراضات پاسخی دارد که نماینده فروش باید برای تلاش و ذخیره فروش ارائه دهد. به عنوان مثال، اگر مشتری بگوید محصول بسیار گران است، ممکن است نماینده فروش پیشنهاد دهد صورت‌حساب را به سه یا چند قسط کوچکتر تقسیم کند و/یا تأمین مالی رایگان ارائه دهد.

تنظیم کننده قرار ملاقات خورشیدی

نتیجه در نظر گرفته شده جمع آوری و سفارشات کلیدی، رسیدن به اهداف فروش / شاخص های کلیدی عملکرد تجاری و افزایش درآمد برای شراب های Accolade در استرالیا است. یک نماینده فروش تلفنی موثر باید یک ارتباط دهنده عالی باشد و از مهارت های مردمی برتر برخوردار باشد. آنها باید در ارائه محصولات یا خدمات از طریق تلفن و همچنین رسیدگی به شکایات و تردیدها راحت باشند.

مشاور فروش ورودی

5 سوال برتر مصاحبه نماینده فروش تلفنی با نکات دقیق برای مدیران استخدام و نامزدها. نمایندگان فروش تلفنی باید راحت با مردم صحبت کنند و بتوانند از پایگاه داده های رایانه ای مشتریان استفاده کنند یا بتوانند نحوه استفاده از آنها را بیاموزند. نمایندگان فروش تلفنی طردهای زیادی را تجربه می کنند، از جمله توهین لفظی از سوی افراد عصبانی که ممکن است احساس کنند با آنها تماس سرقتی یا آزار دیده اند، بنابراین این شغل مستلزم داشتن پوست ضخیم است. حداقل دو سال تجربه فروش موفق ثابت شده در فروش تلفنی، فروش شخصی و خدمات مشتری. ما به دنبال یک نماینده فروش تلفنی خوش صحبت هستیم تا پاسخگوی فروش و کمک های مالی تلفنی باشد.

همچنین به عنوان بازاریاب تلفنی، نماینده مرکز تماس یا نماینده فروش تلفنی شناخته می شود، نماینده فروش تلفنی مسئول ایجاد فروش یا کمک مالی از طریق تلفن است. یک نماینده فروش تلفنی با مشاغل و افراد خصوصی تماس می گیرد و از یک متن از پیش تعیین شده برای درخواست فروش یا کمک مالی می خواند. مشاور فروش تلفنی با گزارش به مدیر فروش تلفنی، مجموعه‌ای از مشتریان تلفن را می‌فروشد و مدیریت می‌کند. این نقش اطلاعات محصول، قیمت گذاری، آموزش شراب و خدمات کلی به مشتری را ارائه می دهد.

کار نماینده فروش تلفن شامل رفتن خانه به خانه برای دستیابی به مشتریان احتمالی نیست، بلکه از تلفن استفاده می کند. وب سایت کاریابی شرح شغل و مثال رزومه توضیح می دهد که وقتی یک شرکت محصول یا خدمات ساده ای را می فروشد که نیاز به توضیح زیادی ندارد، نماینده فروش ممکن است به سادگی از روی یک اسکریپت بخواند. و مشاوران فروش پاره وقت پر انرژی به مدت 35 ساعت pw ... روش موثری را که برای ارائه گفتگوهای فروش آماده استفاده کرده اید به اشتراک بگذارید تا مشتریان بالقوه را برای خرید محصولات یا خدمات یا کمک مالی متقاعد کنید. تجربه ای را ارائه دهید که در آن به طور موثر محصولات یا خدمات را توضیح داده و به سوالات مشتریان پاسخ داده اید.

شرح کار او ممکن است شامل برقراری تماس های سرد باشد، یعنی تماس با افرادی که علاقه ای به محصولات شرکت او نشان نداده اند تا آنها را جلب کند، و همچنین به تماس های مشتریان علاقه مند پاسخ دهد. شما در فروش تلفنی 360 درجه B2C به طور ایده آل در بیمه موفق شدید. هنگام درخواست شغل هرگز نباید جزئیات بانک یا پرداخت را ارائه کنید. برای کسب اطلاعات در مورد چگونگی ایمن ماندن در جستجوی شغل خود، به SAFERjobs مراجعه کنید. فرد مناسب برای این نقش، مهارت های ارتباطی، انگیزه و اراده بالایی خواهد داشت.

نمایندگان فروش تلفنی با تماس های تلفنی ورودی یا تماس های سرد خروجی سعی در فروش محصولات یا خدمات دارند. وظایف اصلی نمایندگان فروش تلفن شامل صحبت با مشتریان بالقوه یا فعلی، تلاش برای ترغیب آنها به خرید محصول یا خدمات شرکت است. شرح شغل برخی از نمایندگان فروش شامل ایجاد دانش خوب – اما نه متخصص – در مورد آنچه شرکت می فروشد است. نمایندگان فروش تلفن های خروجی گاهی اوقات با استفاده از لیستی از افرادی که توسط شرکت به عنوان افراد بالقوه خوب شناسایی شده اند، تماس برقرار می کنند.
لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره فروش و بازاریابی به سایت ما مراجعه نمایید
در موارد دیگر، مانند موقعیت‌های مرکز تماس، شرکت از یک شماره‌گیر خودکار یا نرم‌افزار دیگری برای برقراری تماس استفاده می‌کند، عملی که به عنوان تماس خودکار شناخته می‌شود. هنگامی که تماس وصل شد، نماینده فروش شروع به خواندن از یک اسکریپت می کند.

استخدام Quest در حال حاضر به دنبال "مشاوران فروش تلفنی" فوق العاده برای پیوستن به مشتریان ما به تیم فروش داخلی بسیار موفق مستقر در کاونتری هستند. 5 سوال برتر مصاحبه مدیر فروش تلفنی با نکات دقیق برای مدیران استخدام و نامزدها. به دنبال همکاری با مشاوران فروش برای ارتقای خدمات خود ... Bpp به دنبال مشاوران فروش برای کمک به ساخت و ...

به محیط فوق‌العاده ما بپیوندید و مهارت‌های فروش خود را برای به دست آوردن کمیسیون جذاب به کار ببرید.

مانند همه شرکت‌های با رشد بالا، این سفر کمی یک ترن هوایی بود، اما ما اکنون قوی‌تر از همیشه هستیم، با بیش از 1000 مشتری خوشحال و محصولات جدید هیجان‌انگیز. او ممکن است محصولات یا خدمات افزودنی مربوطه را به مشتریان فعلی و جدید توصیه کند تا محصول یا خدماتی را که قبلاً استفاده می‌کنند یا سفارش داده‌اند تکمیل کنند. او برای شناسایی ایرادات احتمالی مشتریان نسبت به خرید محصولات شرکت و بستن فروش بیشتر، آموزش دیده است. انتظار می رود که او به اهداف تعیین شده فروش روزانه، هفتگی و ماهانه دست یابد. این الگوی شرح شغل نماینده فروش تلفنی برای ارسال در تابلوهای شغلی آنلاین یا صفحات مشاغل بهینه شده است و به راحتی برای شرکت شما سفارشی می شود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت شرکت مشاوره مدیریت cf بازدید نمایید
شما باید یک بازیکن تیمی، هدفمند و مسلط به کامپیوتر باشید. "خدمات مشتری زمانی که صاحب کسب و کار هستید اهمیت بیشتری دارد." به همین دلیل است که آنها به همه کارمندان این امکان را می دهند که به طرح سهام خود بپیوندند. نمایندگان فروش، علاوه بر ارائه پیشنهاد، باید بتوانند به سوالات پاسخ دهند و بر مخالفت ها غلبه کنند. هنگامی که یک مشتری بالقوه برای خرید آماده شد، نماینده فروش اطلاعات تماس و مالی مشتری را برای بستن فروش می گیرد.


برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته چهارم اردیبهشت 1401 هفته سوم اردیبهشت 1401 هفته دوم اردیبهشت 1401 هفته اول اردیبهشت 1401 هفته چهارم فروردین 1401 هفته سوم فروردین 1401 هفته دوم فروردین 1401 هفته اول فروردین 1401 هفته چهارم اسفند 1400 هفته سوم اسفند 1400 هفته دوم اسفند 1400 هفته اول اسفند 1400 هفته سوم بهمن 1400 هفته دوم بهمن 1400 هفته اول بهمن 1400 هفته چهارم آبان 1400 هفته سوم آبان 1400 هفته دوم آبان 1400 هفته اول آبان 1400 هفته چهارم شهریور 1400 هفته دوم شهریور 1400 هفته اول شهریور 1400 هفته دوم مرداد 1400 هفته اول مرداد 1400 هفته چهارم تیر 1400 هفته سوم تیر 1400 هفته دوم تیر 1400 هفته اول تیر 1400 هفته چهارم خرداد 1400 هفته سوم خرداد 1400 هفته دوم خرداد 1400
موضوعات
خریدار لوازم خانگی (145) وکیل و مشاوره حقوقی (144) مشاوره مالی و مالیاتی (107) مشاوره روانشناسی (91) مشاوره بازایابی و فروش (84) بیلیارد (42) خدمات آسانسور و راهبند (37) مشاوره کسب و کار (32) کوهنوردی (17) دکوراسیون ساختمان (15) دندانپزشکی (13) تعمیر لوازم خانگی (12) تدریس خصوصی (11) ضایعات آهن (10) دیجیتال مارکتینگ (10) خدمات شبکه (9) قالیشویی (9) خدمات زیبایی (8) کتاب صوتی (6) درب و پنجره ساختمان (3) تجهیزات مداربسته (3) مرکز مشاوره (2) طراحی لباس (2) خدمات مهاجرت (2) فروش و تعمیر کیف و کفش (1) بدون موضوع (2)
صفحه ها
فیدها
پیوندها
مشاوره فروش بازاریابی فروش راه اندازی کسب و کار مشاوره کسب و کار افزایش درآمد متخصص ارتودنسی دکتر در منزل درمان کرونا در منزل آموزشگاه زبان تعمیر کیف و کفش سمساری در تهرانپارس سمساری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 335124
تعداد نوشته ها : 661
تعداد نظرات : 0
X